בלוג סקס לוטימיסטה > סיפורי סקס > 21 סוגים שונים של פטישים מיניים שכדאי לדעת עליהם

21 סוגים שונים של פטישים מיניים שכדאי לדעת עליהם

כשמדובר במין, אנשים רבים חושבים כי תרגול גרסה וניל של המעשה הוא נורמלי, אבל זה לא. למעשה, ישנן צורות רבות של מה שמכונה בדרך כלל פטישים מיניים, שבו אנשים מוצאים הנאה בדרכים שונות. מ- BDSM ועד פטישיזם ברגל, פטישים מיניים מאפשרים לזוגות לחקור מגוון של סטיות ותשוקות שונות בתנאים שלהם. אם אתה סקרן ללמוד עוד, הנה 21 סוגים של פטישים מיניים שאתה צריך לדעת על.

1. פטיש BDSM

BDSM הוא אחד הפטישים הפופולריים ביותר שיש, והוא מייצג שעבוד / משמעת, שליטה / כניעה וסאדו / מזוכיזם. BDSM מאפשר לזוגות ובני זוג לחקור שליטה בהסכמה, משמעת, כאב, השפלה ושעבוד. סוג זה של פטיש גם מקדם תקשורת, הבנה וכבוד בחדר השינה.

2. פטישיזם ברגל

פטישיזם ברגל הוא אחד הפטישים הפופולריים ביותר שיש, וכולל כל מי שיש לו משיכה חזקה לרגליים, בהונות ואפילו נעליים. בין אם זה לשחק רגליים עם השותף שלך או ללקק את הרגליים שלהם נקי, פטישיזם כף הרגל הוא פעילות אינטימית וארוטית עבור אוהבים רבים.

3. מקלחות זהב

מקלחות זהב, הידועות גם בשם אורופיליה, הן כאשר מישהו מוצא הנאה להשתין על עצמו או על מישהו אחר. זה אולי נראה קיצוני, אבל עבור חלק, יש כאן סיפוק.

4. קופרופיליה

קופרופיליה, הידועה גם בשם סקטופיליה, היא כאשר אחד מבני הזוג מוצא הנאה בהחלפת יציאות. חשוב לציין כי פטיש זה אינו נפוץ, ויש לתרגל אותו רק אם שני בני הזוג מסכימים.

5. אקסהיביציוניזם

אקסהיביציוניזם, הידוע גם בשם התהדרות, הוא כאשר אחד מבני הזוג נהנה להשוויץ בגופו בפני אחרים. זה יכול להיעשות באופן פרטי או ציבורי, אבל זה תמיד צריך להיות בהסכמה.

6. חסך חושי

חסך חושי הוא מצב שבו כל חמשת החושים מוגבלים, מה שמקשה על פענוח המתרחש בעולם הסובב אותם. סוג זה של פטיש נעשה בדרך כלל בצורה של כיסויי עיניים או ברדסים, והוא משמש לעתים קרובות BDSM.

7. מכות

מכות הן כאשר אחד מבני הזוג משתמש ביד, משוט, חגורה וכו 'כדי להכות את השני. פעולה טקסית זו היא צורה פופולרית של BDSM, וכאשר נעשה כראוי יכול להוביל לעוררות ואפילו אורגזמה.

8. חרש

משחק רטוב ומבולגן, הידוע גם כמשחק רטוב ומבולגן, הוא מצב שבו אחד מבני הזוג מתעורר על ידי ישיבה, גלגול ומשחק באוכל. זה יכול להיעשות לבד או עם שותף, ולעתים קרובות כרוך בפעילויות כגון היאבקות פודינג ומריחת עוגה.

9. מציצנות

מציצנות היא צורה אינטימית של פטיש מיני, שבו המציצן צופה מרחוק ומפתה עוררות מרחוק. זה יכול להיעשות באופן ציבורי או פרטי, אבל תמיד צריך להיות בהסכמה.

10. Voyeuristic Reverie

מציצנות היא מצב שבו אחד מבני הזוג מפנטז על כך שיצפו בו בזמן שהוא עוסק בפעילות מינית. זה כרוך לעתים קרובות בריגול על ידי דמויות בלתי נראות, כמו זרים או אוהבים אחרים.

11. אינפנטיליזם

אינפנטיליות היא מצב שבו אחד מבני הזוג לוקח על עצמו תפקיד דמוי תינוק במהלך קיום יחסי מין. זה יכול לכלול התחפשות ודיבור בצורה ילדותית, או ממש לשחק עם ולשחק "חרוזי ילדים" יחד.

12. משחק תפקידים

משחק תפקידים הוא כאשר אחד מבני הזוג לובש פרסונה אחרת בחדר השינה – שוטר, אחות, מורה וכו'. זהו סוג פופולרי של פטיש ולעתים קרובות נעשה באמצעות תלבושות ואביזרים.

13. שעבוד

שעבוד הוא מצב שבו אחד מבני הזוג מוגבל פיזית או כבול בדרך כלשהי. זה נפוץ בעולם BDSM, והוא יכול לכלול משחק חבלים, אזיקים, או אפילו מוצרים כגון עמימות ומעצורים.

14. פטישיזם נעליים

פטישיזם נעליים הוא הקסם של נעליים ורגליים, ולעתים קרובות כרוך בריח, ליטוף או ליקוק של נעליים. סוג זה של פטיש אינו נדיר, ונמצא לעתים קרובות במגזיני נשים ובספרות ארוטית.

15. פרוותי

פרוותיים הם אנשים העוסקים בסוג של פטיש שבו הם טובלים את עצמם בתפקידים ופעילויות דמויי בעלי חיים. פטיש מסוג זה כרוך בדרך כלל בלבישת תחפושת גוף מלאה העשויה פרווה, נוצות, קשקשים ועוד.

16. פטישיזם טרנסג'נדרי

פטישיזם טרנסג'נדרי הוא כאשר אחד

דה-מיסטיפיקציה של הטאבו: חקירת עבודת המין במאה ה-21

בחברה המאוימת לעתים קרובות על ידי מה שהיא לא מבינה, עבודת מין נותרה אחד הנושאים הטאבו ביותר. מבחינה היסטורית, עבודת מין סווגה לעתים קרובות בטעות כזנות וקוטלגה כניוון מוסרי. שינויים בגישות המודרניות ביקשו להגדיר מחדש את בחירת הקריירה הזו ולנתק אותה מהנרטיבים של…

דה-מיסטיפיקציה של הטאבו: חקירת עבודת המין במאה ה-21

ברוכים הבאים לחדרה, ישראל: לחקור את ההיסטוריה העשירה של העיר הציורית הזו

חדרה, השוכנת בין הים התיכון לגבעות המשתפלות של צפון ישראל, היא עיר תוססת ועשירה מבחינה תרבותית המציעה מגוון אטרקציות ייחודיות. ההיסטוריה העשירה שלה סיפקה מגוון מעולה של אנדרטאות, אתרים, פארקים ומוזיאונים. עם אוכלוסייה של מעל 100,000 תושבים, חדרה היא מרכז עירוני דינמי שיש…

ברוכים הבאים לחדרה, ישראל: לחקור את ההיסטוריה העשירה של העיר הציורית הזו

נערות ליווי: מדריך להעסקת נערות ליווי מבוגרים להשכרה

ענף הליווי מלא במגוון שירותים שונים המציעים חברות ומפגשים בטוחים ולא מיניים למבוגרים. בין שירותים אלה, נערות ליווי הופכות פופולריות יותר ויותר, ומציעות לאנשים הזדמנות לשכור נשים צעירות אטרקטיביות המספקות שירותי חברות ושירותים הקשורים לחברה. מדריך זה להעסקת נערת ליווי יחקור את הענף,…

נערות ליווי: מדריך להעסקת נערות ליווי מבוגרים להשכרה