בלוג סקס לוטימיסטה > סיפורי סקס > עינוי פוסט-אורגזמי

עינוי פוסט-אורגזמי

עינוי פוסט-אורגזמה, שכמעט אינו מוכר לרוב, הוא סוג של משחק BDSM הכולל אדם מרוסן או קשור לאחר אורגזמה. צורה זו של עינויים או משחק BDSM יכולה לכלול חלקי גוף זכריים ונקביים כאחד, כמו גם את שני המינים באופן כללי.

הפרקטיקה של עינוי פוסט-אורגזמה היא, בצורתה הנדירה ביותר, דרך עבור בן הזוג הדומיננטי לחוות רמה גבוהה יותר של תחושה ואינטנסיביות במשחק ה-BDSM שלו. בעוד אנשים מסוימים עשויים למצוא את הרעיון של שכיבה, ישיבה, או עמידה מאופקת גם לאחר שיא ההנאה כבר הגיע מהנה, אחרים עשויים להעדיף לקחת את זה צעד קדימה וליישם כמה טכניקות סדיסטיות במהלך הזמניות שלאחר האורגזמה.

עבור אנשים המחפשים דרכים חדשות ויצירתיות לחקור BDSM לתקופה הפוסט-אורגזמית, העלינו כמה רעיונות. אלה יכולים לשמש כמעט בכל סוג של מערכת יחסים BDSM ויש לדון בין בני הזוג לפני עיסוק בפעילויות.

אחד הסוגים הפופולריים של עינוי פוסט-אורגזמה הוא שעוות נרות. בבוא העת, בן הזוג השולט יטפטף שעווה חמה על גופו של בן הזוג הכנוע. תחושה זו יכולה להיות אינטנסיבית למדי, בהתאם למיקום וטמפרטורה של שעווה בשימוש.

צורה פופולרית נוספת של עינוי פוסט-אורגזמה היא מכות. לאחר אורגזמה, בן הזוג השולט יכול להשתמש בידו או במשוט כדי להכות או להצליף בבן הזוג הכנוע. סוג זה של פעילות ניתן לשלוט כדי להבטיח את האינטנסיביות היא ברמה הרצויה עבור שני בני הזוג.

לבסוף, פעילות נוספת שניתן להשתמש בה בעינוי שלאחר אורגזמה היא השימוש בקוביות קרח. בן הזוג הדומיננטי יכול לקחת קוביית קרח ולאתר או לגרור אותה במהירות על גופו של בן הזוג הכנוע. זה יכול לספק תחושה אינטנסיבית שעשויה לעזור להאריך את הזמניות שלאחר האורגזמה.

עינוי לאחר אורגזמה הוא דרך מצוינת עבור זוגות לחקור רמה אחרת של BDSM. זה יכול להוסיף רובד נוסף של הנאה ואינטנסיביות למשחק BDSM, אם שני בני הזוג מרגישים בנוח ומסכימים לפעילויות כאלה. חשוב לדון בכל סוג של עינויים לאחר אורגזמה לפני ביצוע כל פעילות כדי להבטיח ששני בני הזוג יחוו חוויה מהנה.

פעילות שכזו היא אינה דבר שכיח, אך אם תרצה להתנסות תוכל לדון בכך עם אחת הנערות של אתר https://escortgirls1.com/

דה-מיסטיפיקציה של הטאבו: חקירת עבודת המין במאה ה-21

בחברה המאוימת לעתים קרובות על ידי מה שהיא לא מבינה, עבודת מין נותרה אחד הנושאים הטאבו ביותר. מבחינה היסטורית, עבודת מין סווגה לעתים קרובות בטעות כזנות וקוטלגה כניוון מוסרי. שינויים בגישות המודרניות ביקשו להגדיר מחדש את בחירת…

דה-מיסטיפיקציה של הטאבו: חקירת עבודת המין במאה ה-21

ברוכים הבאים לחדרה, ישראל: לחקור את ההיסטוריה העשירה של העיר הציורית הזו

חדרה, השוכנת בין הים התיכון לגבעות המשתפלות של צפון ישראל, היא עיר תוססת ועשירה מבחינה תרבותית המציעה מגוון אטרקציות ייחודיות. ההיסטוריה העשירה שלה סיפקה מגוון מעולה של אנדרטאות, אתרים, פארקים ומוזיאונים. עם אוכלוסייה של מעל 100,000 תושבים,…

ברוכים הבאים לחדרה, ישראל: לחקור את ההיסטוריה העשירה של העיר הציורית הזו

נערות ליווי: מדריך להעסקת נערות ליווי מבוגרים להשכרה

ענף הליווי מלא במגוון שירותים שונים המציעים חברות ומפגשים בטוחים ולא מיניים למבוגרים. בין שירותים אלה, נערות ליווי הופכות פופולריות יותר ויותר, ומציעות לאנשים הזדמנות לשכור נשים צעירות אטרקטיביות המספקות שירותי חברות ושירותים הקשורים לחברה. מדריך זה…

נערות ליווי: מדריך להעסקת נערות ליווי מבוגרים להשכרה