בלוג סקס לוטימיסטה > סיפורי סקס > נערת ליווי ביד 69

נערת ליווי ביד 69

ממנהלת חשבונות לנערת ליווי

אז איך אפשר להפוך לנערת ליווי אחרי שעבדת במקצוע אפרורי כל כל כמו למשל מנהלת חשבונות אתם בטח שאולים את עצמכם והיום אני אסביר את זה. היי! שמי סוניה מתגוררת בצפון המדינה ובמכתב אחלוק את ההסטוריה שלי שמתארת כיצד הפכתי ממנהלת חשבונות לאישה פשוטה שעוסקת בתור נערת ליווי . מדובר במשהו שאותו לא העברתי לעולם ובוידוי זה אחלוק את זה בשבילכם כמו שלא עשיתי מעולם. זה לא מאמר בוטה , לא ממתינים לך פה נושאים מחממים יוצאי דופן. בהנחה ואתם רוצים לקרוא סיפורים אירוטיים, באפשרותכם להביט ברשימת המאמרים בעמוד הראשי.
מחובתנו לומר שאנו בlottimista.com לא דוחפים אף קורא לעבוד בזה והאינפורמציה כאן הינה לתת אינפורמציה בלבד
 זהו מידע אינדיבידואלי שאני חווה במהלך החמישה עשר שנה שעברו. גילי הוא 41 ואני עוסקת כנערת ליווי משהו כמו חמש עשרה שנים מהיותי בת 26. להיות על תקן של בחורה להזמנה בתקופה של 15 שנים זה אין סוף זמן כמובן על מנת שיהיה באפשרותי לרשום לכולכן איך זאת לעבוד בשירותי זנות בצורה הוגנת הפוך מהכתבות החלופיות שמתארות את ענף נערות הליווי כפעילות גועלית אשר עליה להתחפף בדחיפות מהארץ .
הגורם המעולה שהאיץ אותי לעזוב את המקצוע בעבר שלי הוא בעיקרון נוחות. בתפקיד שהיה קודם שלי השתכרתי 1530 נטו ש"ח שבועית .להרוויח סכום של 6118 חודשי זה לא מספיק כדי לחיות טוב וכמובן שזה כלום בהשוואה אל ההכנסה באספקת שירותי זנות שם אפשר לעשות 70728 שח במשך חודש אחד של עבודה…אז כן, המודעה שלך מתפרסת במדור שירותי נערות ליווי באתרים כמו יד 69 https://yad69.co.il/, אבל התמונות בדרך לא אמיתיות, אז למי איכפת בכלל בתכלס.

סווינגרס: אורח חיים מיני מעבר למונוגמיה

סווינגינג, הידוע גם בשם החלפת בן זוג או אישה, הוא פרקטיקה מינית ואורח חיים המאופיין ביחסים…

סווינגרס: אורח חיים מיני מעבר למונוגמיה

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

בגידה היא חוויה כואבת מאוד שיכולה להתרחש בכל סוג של מערכת יחסים. היא מתוארת לעתים קרובות…

בגידה במערכות יחסים: סיבות, השפעות ואסטרטגיות התמודדות

נערות ליווי: לחקור את התעשייה העולמית של חברות

בעולם המהיר של ימינו, מושג החברות התפתח מעבר לגבולות המסורתיים. בחברה שבה אנשים מתקשים לעתים קרובות…

נערות ליווי: לחקור את התעשייה העולמית של חברות