בלוג סקס לוטימיסטה > סיפורי סקס > מה עושה נערת ליווי?

מה עושה נערת ליווי?

הסבר קצר על נערות ליווי

נערת ליווי, המכונה לעתים באנגלית CALL GIRL, היא אדם שמוכר שירותי מין ללקוחות. בניגוד לזונות מסורתיות, שעובדות במקומות כמו דירות דיסקרטיות או במכונים, נערות ליווי לא נמצאות בבתי בושת, אלא משתמשות בסוכנות כדי למצוא לקוחות. הן יכולים לעבוד באופן עצמאי על ידי עבודה מול מספר של משרדי ליווי (מה שקורה בדרך כלל בישראל), ולקוחות משלמים עבור שירותיהן ישירות או באמצעות סוכנות.

מפגש "שירות מלא" טיפוסי עם נערת ליווי כולל מין אוראלי ויחסי מין שאורכם כ-2 אקטים.נערות ליווי מסויימות מציעות גם עיסויים אירוטיים מעניינים ושירותי פטיש. נערת ליווי יכולה להיות פסיבית או אחת שלוקחת את השליטה לידיים שלה, שלא תמיד בהתאם לרצונו של הלקוח שלה. נערת ליווי מוצלחת מיומנת בקריאת הלקוח שלה ויכולה לספק את מבוקשו.

בעוד הרעיון של קניית סקס מאדם זר עשוי להיות מאיים, רוב הנשים בתחום של שירותי הליווי הן מקצועיות ומנומסות. לעתים קרובות הן משכילות מאוד ובעלות מגוון תחומי עניין. נערת ליווי מוצלחת יכולה להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש.

רוב הנשים שעובדות בשירותי ליווי מועסקות על ידי סוכנות ליווי והן רוכשות את לקוחותיהן באמצעות הפניה ממשרד הליווי שארגן את הפגישה. עם זאת, נערות ליווי רבות גם מרחיבות את רשימת הלקוחות שלהן על ידי רכישת מספרי טלפון שונים של לקוחות, מבחורות אחרות שהחליטו לעזוב את המקצוע.

מחוץ לישראל, ישנם נערות ליווי מפורסמות רבות עם חשבונות מדיה חברתית המתעדכנים לעתים קרובות. הן עשוייות לפרסם תמונות של עצמן באינסטגרם או בפייסבוק, או שיש להן סרטונים של עצמם מופיעים. צפייה בווידאו היא דרך חשובה לההבין כיצד נערת הליווי נראית. סרטונים יכולים להראות יותר את גופה של הבחורה ולא ניתן לעשות בהם שינויים באמצעות פוטושופ כמו בתמונות.

לחלק מנערות הליווי יש אתרי אינטרנט שבהם הן מפרטות את התעריפים והשירותים שלהן. עם זאת, שימו לב כי ישנם אתרים רבים שהם אמצעי להונאה או פרופילים מזוייפים של נערות ליווי. לכן חשוב במיוחד להזמין נערת ליווי מאתר מומלץ בישראל.

הכנה לפני מפגש עם נערת ליווי

לפני שכירת נערת ליווי, חשוב לוודא שאתם עושים זאת באופן דיסקרטי. צריכת שירותי זנות היא עבירה בישראל, והרשעה ראשונה או שנייה יכולה לגרור קנסות של 2500 ו-5000 שקלים.

לאחר שמצאתם נערת ליווי שמתאימה לכם, חשוב להיות מכבדים ומנומסים. היו ידידותיים אך מאופקים, ותנו לה קצת זמן להתאקלם ולהרגיש בנוח לפני שאתם מציגים את עצמכם. כאשר אתה פוגש אותה, ודא כי חדר האמבטיה נקי ויש לו את כל מה שהיא צריכה כדי להתקלח לפני תחילת המפגש שלכם. רוב נערות הליווי לא יספקו קונדומים ולכן זה חשוב להכין את הקונדומים מראש.

נערות ליווי: התעשייה המקצועית והשנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או נערות ליווי, הן אנשים המציעים חברות ושירותי מין תמורת כסף. בעוד הרעיון של…

נערות ליווי: התעשייה המקצועית והשנויה במחלוקת

מתחשקים ללילה של הנאה בלתי נשכחת? גלה את העולם של נערות ליווי

בעולם המודרני של היום, הטאבו סביב המושג נערות ליווי הוסר אט אט, ויותר ויותר אנשים רואים בו מקצוע לגיטימי. התקשורת הציגה…

מתחשקים ללילה של הנאה בלתי נשכחת? גלה את העולם של נערות ליווי

לחקור את העיר התוססת חולון בישראל

במרחק קצר מתל אביב, שוכנת העיר התוססת חולון, פנינה נסתרת בלב ישראל. העיר ההומה הזו, שלעתים קרובות מאפילה על ידי המטרופולין…

לחקור את העיר התוססת חולון בישראל