בלוג סקס לוטימיסטה > סיפורי סקס > דירה דיסקרטית: היסטוריה וחוקיות של זנות

דירה דיסקרטית: היסטוריה וחוקיות של זנות

דירה דיסקרטית הוא ממסד, בדרך כלל בית, המספק שירותי מין להשכרה. דירות דיסקרטיות התקיימו בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה, וההגדרה החוקית של דירה דיסקרטית משתנה מאוד ממדינה למדינה.

הדירה הדיסקרטית הידוע הראשון הוקם במסופוטמיה בסביבות שנת 2000 לפני הספירה. זה היה מקום שבו נשים יכלו להישכר למין על ידי גברים, ואת הדירה הדיסקרטית הופעל על ידי האלה אישתר. האמינו כי אישתר היא אלת האהבה והמלחמה, ולכן הדירה הדיסקרטית היה מקום "קדוש". לאחר דירה דיסקרטית זה הוקמו מוסדות דומים נוספים ברחבי העולם העתיק.

ביוון העתיקה, דירות דיסקרטיות היו ידועים בשם hetairai והיו בדרך כלל בבעלות גברים. דירות דיסקרטיות אלה היו מפוקחים מאוד והנשים שהועסקו היו בעיקר שפחות או חצרניות. הנשים שעבדו בדירות דיסקרטיות אלה עבדו לעתים קרובות בכפיפות לבעליהן, וחלקן אף נדרשו לעסוק בזנות.

באירופה של ימי הביניים, זנות הייתה פרקטיקה נפוצה ודירות דיסקרטיות היו פופולריים מאוד. רבים מהדירות הדיסקרטיות הללו הוקמו על ידי משפחות אצולה שרצו להרוויח כסף מהתעשייה הרווחית. במדינות מסוימות, מכירת מין אף הוסכמה בחוזי נישואין, ולעתים שירותיה של ניתנו במתנה כנדוניה. זה היה גם מנהג נפוץ עבור נשים מהמעמד הגבוה לבקר בדירות דיסקרטיות, שכן זה נתפס כדרך עבורן להירגע ולהירגע מבלי לסבול את הבושה של אינטראקציה עם מאהב. בחלק מהמקרים, דירות דיסקרטיות kiufim.co.il אלה אף הציעו שירותים רפואיים, כגון טיפול במחלות מין.

הרעיון המודרני של דירה דיסקרטית קשור לעתים קרובות עם ניצול מיני. עם זאת, אין לשכוח כי מוסדות אלה שירתו מטרה לאורך ההיסטוריה בכך שהציעו מקום בטוח ומוסדר לאנשים לעסוק בפעילות מינית. באירופה, דירות דיסקרטיות עדיין חוקיים במדינות מסוימות, כגון שוויץ, אוסטריה וחלקים מגרמניה, בעוד שבארצות הברית, מחוזות מסוימים בנבאדה מאפשרים לדירות דיסקרטיות לפעול באופן חוקי מאז 1971.

בכל הנוגע למעמדם החוקי של דירות דיסקרטיות, החוקים משתנים מאוד ממדינה למדינה. במדינות מסוימות, מעשה העיסוק בזנות יכול להיות עונש עם קנסות, מאסר או אפילו עונש מוות. מדינות אחרות אימצו חוקים שהופכים את ניהול דירה דיסקרטית לבלתי חוקי. במקרים מסוימים, רק סוגים מסוימים של דירות דיסקרטיות אינם חוקיים, כגון אלה המנצלים קטינות.

במדינות רבות, עדיין ניתן למצוא דירות דיסקרטיות אם אתה יודע איפה לחפש. רבים ממוסדות אלה מוסווים לעתים קרובות כמכוני עיסוי או ברים. בחלק מהמקרים, הדירות הדיסקרטיות קשורים לארגוני פשע מאורגן, ודירות דיסקרטיות אלה מכונים לעתים קרובות "הולכי רחוב".

לדירות דיסקרטיות יש היסטוריה ארוכה ומורכבת, וגם החוקיות הסובבת אותם יכולה להיות שונה מאוד ממדינה למדינה. במקרים מסוימים, דירות דיסקרטיות חוקיים לחלוטין, בעוד שבמדינות אחרות הם עשויים להיות אסורים או מוגבלים. כך או כך, חשוב לזכור שלמוסדות אלה היה מקום בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה, והם ממשיכים למלא תפקיד גם בימינו.

לחקור את נווה המדבר : לגלות את הקסם של אילת, ישראל

בקצה הדרומי ביותר של ישראל, במקום בו נפגשים ים סוף ומדבר הנגב, שוכנת העיר התוססת והקסומה אילת. עם מזג אוויר שטוף שמש לאורך כל השנה, חופים בתוליים, מגוון ביולוגי עשיר…

לחקור את נווה המדבר : לגלות את הקסם של אילת, ישראל

הופעתם והשפעתם של אתרי סקס באינטרנט: מבט מקיף על פורנוגרפיה מקוונת ותפקידה בחברה

האינטרנט חולל מהפכה באופן שבו אנו ניגשים למידע, מתחברים עם אחרים ומנהלים את חיי היומיום שלנו. ועם המהפכה הדיגיטלית הזו, גם הזמינות והצריכה של פורנוגרפיה גדלו משמעותית. למעשה, מחקר של…

הופעתם והשפעתם של אתרי סקס באינטרנט: מבט מקיף על פורנוגרפיה מקוונת ותפקידה בחברה

3 פעילויות חובה באוסטרליה בינואר הקרוב

אוסטרליה היא ארץ המציעה שפע של חוויות למטיילים. ידועה ביופייה הייחודי, חיות הבר המגוונות והמקומיים הידידותיים, ינואר הזה הוא הזמן המושלם לחקור את המדינה הנהדרת הזו. עם ימי שמש חמים…

3 פעילויות חובה באוסטרליה בינואר הקרוב